Архів по місяцям: травня, 2015

By Валентина Грабарчук
09.05.2015
1 коментар

День Перемоги, День пам’яті та примирення…

 

9 травня  в Грицеві біля пам’ятника загиблим грицівчанам в роки Великої Вітчизняної війни  відбувся мітинг по відзначенню 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дню пам’яті та примирення, Дню ПЕРЕМОГИ. Дві колони грицівчан, які крокували від ЗОШ та  ВХПУ-19 зустрілися біля пам’ятника.  З вітальними словами до грицівчан звернулася голова селищної ради Тіфенбах Людмила Василівна; лилися патріотичні пісні у виконанні “Грицівчанки” та Плахтія В.Є;  з вуст молодого поколяння прозвучали до сліз зворушливі слова вдячності; хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих; під звуки духового оркестру стунденти місцевих училищ поклали гірлянди, а також кожен грицівчанин мав можливість покласти квіти до братської могили; цікаввою родзинкою став стенд з фотографіями ветеранів, який виготовили молодіжний банк “Бумеранг” та ГО  Асоціація Відродження Грицева.  За щасливим збігом обставин на мітингу був присутній учасник бойових дій  на сході України Тіфенбах Володимир Васильвич. Переважна більшість грицівчан прийшли на мітинг з символом Перемоги – маком.

Кожен з хвилюванням бажав один одному МИРУ.

IMG_0222IMG_0229 Читати далі »

By Валентина Грабарчук
07.05.2015
Прокоментуй!

Презентація однієї книги….


Філінова Ларіса Олександрівна, директор комунального підприємства “Центр народної творчості “Дивокрай” Дніпропетровської обласної ради, подарувала Грицівській міській бібліотеці для дорослих книгу  присвячену 70-річчю форсування Дніпра та визволення Дніпропетровської області від фашистських загарбників. 

7 травня в бібліотеці відбулася презентація книги.IMG_0195

By Валентина Грабарчук
07.05.2015
Прокоментуй!

Вклонімося великим тим рокам!

В Грицівській міській бібліотеці для дорослих діє книжкова виставка  до  Дня пам’яті та примирення та 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі “Вклонімося великим тим рокам”. Виставка представлена цікавими актуальними документами, зверненнями та елементами патріотичного декору. Кожен відвідувач бібліотеки має можливість поринути в трагічні воєнні 1941-45 роки та ще і ще раз з вдячністю вклонитися визволителям….

IMG_0197ввв4 Читати далі »