ХV фестиваль “Я люблю тебе, мій Гриців!”

На Україні нашій милій є куточок гарний.

Він для нас усіх єдиний, Гриців наш преславний.

 

    Фестиваль «Я люблю тебе, мій Гриців», який  відбувся 30 червня 2013 р. – це вже традиція громади смт. Гриців. А в цьому році він ще й ювілейний  – пятнадцятий.

    Грицівчани та гості поспішали на площу біля Будинку культури де з 10 год. на них чекали різноманітні виставки: цікавий фото сюжет «Чотирнадцять миттєвостей фестивалю «Я люблю тебе, мій Гриців», який підготували працівники Грицівських міських  бібліотек для дорослих та дітей (зав. бібліотеками Валентина Грабарчук); неперевершені вишиванки та картини  презентували працівники  ВХПУ-19 (директор Надія Демчук); виставка-розпродаж сувенірів та дитячих поробок Грицівської ШСЗ (директор Поліна Шампаніна). А класичні твори у виконанні Грицівського духового оркестру (керівник Петро Михайлюк) створювали атмосферу свята. Для наймолодших грицівчан були розгорнуті ігрові майданчики, атракціони (батути, дитячі машинки) та продаж солодкої вати і різноманітних повітряних кульок. В повітрі з усіх сторін ятрив нюх приємний запах шашликів – запрацював фестивальний ярмарок.

    Василь Джурабаєв (президент ГО Асоціації «Відродження Грицева») та Людмила Тіфенбах (селищний голова) о 12 год. офіційно відкрили ХVфестиваль «Я люблю тебе, мій Гриців».Під час офіційної частини фестивалю була проведена церемонія нагородження в таких номінаціях: «Наймолодший грицівчанин 2013», «Наймолодші молодята», «Добрі справи – обличчя Грицева», «Матері-героїні», переможців ІІІ Конкурсу дитячої творчості «Я люблю тебе, мій Гриців!» та змагань з шахів та шашок.  Почесні гості з району М.Куліш (директор Фонду соціальної адаптації), С.Джус (начальник відділу соціального захисту) та Л.Романець (представник відділу сім’ї та молоді) привітали грицівчан з Днем Грицева та Днем молоді та вручили подарунки для Грицівської ШСЗ. Гімн фестивалю у виконанні Віктора Плахтія (директора Будинку культури) дав початок концертно-розважальній програмі свята. Справжньою окрасою фестивалю стали неперевершений спів Дарії Кукліновської (м. Шепетівка) та  народно-аматорського колективу «Грицівчанка»,  гра на скрипці Вадима Свінціцького (м.Шепетівка),  запальні танці народного аматорського ансамблю «Віват» (м.Шепетівка), концертна програма співочого дуету «Калинонька» (м.Хмельницький).  Батьки переповнені гордістю за своїх дітей, які взяли участь в естрадних програмах «Тобі, наш рідний Гриців, своє натхнення і талант»,  «Ми – майбутнє твоє, Україно!» та «Мрії нашого дитинства».

    Вперше на фестивалі молодь виступила за здоровий спосіб життя. Показові виступи грицівських турнікменів «StreetWorkout» проходили під бурхливі оплески грицівчан та  стали наглядним прикладом проведення вільного часу з користю для себе та свого здоров’я.

     Вже традиційним став показ моделей одягу Грицівського ВХПУ-19, який в цьому році підготовила  В.Комащук. На показі були представлені моделі контрастних кольорів (білий-чорний, червоний-чорний).

     На ХVфестивалі «Я люблю тебе, мій Гриців!» грицівчани мали можливість взяти участь у найрізноманітніших гумористичних конкурсах, ретротанцях, етнодискотеці; побачити skype-привітання земляків та друзів Грицева з усіх куточків планети, презентацію «Гімн Грицева» (Юрій Каплун), слайд-шоу «Чотирнадцять миттєвостей фестивалю» (Василь Джурабаєв).

     Яскраві враження, приємні зустрічі, святкова атмосфера,  гордість за наш Гриців та  вдячність організаторам фестивалю – саме такі почуття переповнюють нас, грицівчан. До зустрічі в останню неділю червня 2014 року.

  Виставка вишиванок ВХПУ-19Духовий оркестр грає...Фото виставка "Чотирнадцять миттєвостей фестивалю"Засоби зцілення (Стара Волинь)Василь Джурабаєв та Валентина ГрабарчукПрограма фестивалюЯрмарка фестивалюБібліотечна виставкаДитячий ігровий майданчикВиставка ШСЗПоказові виступи грицівських турнікменів «Street Workout» Показові виступи грицівських турнікменів «Street Workout» Василь Джурабаєв - офіційне відкриття фестивалюПерегляд виставкиФестиваль у розпалію...На сцені "Грицівчанка"Людмила Тіфенбах - офіційне відкриття фестивалюВітання грицівчанам...Дарії Кукліновська (м. Шепетівка) гра на скрипці Вадима Свінціцького (м.Шепетівка)показ моделей одягу Грицівського ВХПУ-19Атракціони для дітейМихайло Ганаба Грицівчани святкують...Відзнака бібліотеки

  

 

Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!