Архів категорії: Бібліотечні події

Літо з книгою…

В Грицівській  селищній  бібліотеці протягом першого тижня канікул відбулося чимало цікавих заходів з вихованцями літнього оздоровчого табору “Шанс”, який діє при Грицівській ЗОШ І-ІІІ ст., а саме:

 • 2 червня  учні 5- класу (вчитель Дубина С. В.) взяли участь в  ярмарку «Інноваційні технології – шлях до удосконалення освітнього процесу» та відвідали краєзнавчий музей “Духовне джерело Грицева. Діти були вражені експозиціями музею та виявили бажання внести і свій внесок на його розвиток. Бібліотека вдячна маленьким патріотам;
 • IMG_5663IMG_5665IMG_5669IMG_5673
 • 6 червня  учні 2-4 класів (вчитель Бойко О.Г.), переглянули   відео презентацію «Немає нічого більш впорядкованого, ніж природа», до  Дня охорони навколишнього середовища та довкілля;
 • IMG_5690IMG_5693IMG_5698IMG_5708IMG_5710IMG_5715
 • 9 червня наймолодші вихованці літнього оздоровчого табору поринули  в літературну подорож «Вірші нашого дитинства»  з нагоди 105-річчя від дня народження Валентина Васильовича Бичка (1912-1994), українського поета.
 • IMG_5731IMG_5735IMG_5739IMG_5740

Ваше літо з книгою…

1 червня 2017 року при Грицівській селищній бібліотеці почала діяти міні-студія “Канікули з книгою”, в рамках якої протягом трьох місяців будуть представлені  книжкові виставки “Книжковий калейдоскоп для школярів”,  “На допомогу школярам”, “Ювілейна  літературна країна”, “Пізнавай світ з книгою”, “В країну знань з книгою”, а також будуть організовані подорожі книжковими стежками, вікторини, конкурси, квести, майстер-класи, спілкування з однолітками, командні комп’ютерні ігри та ще багато цікавого.

Першими відвідувачами стали учні 8-Б класу (вчитель Козійчук Н. М.). Вони відвідали краєзнавчий музей “Духовне джерело Грицева”, познайомилися з книжковими новинками сучасних письменників, з книжковими виставками  та був проведений для них огляд літератури “За шкільною програмою 9 класу”.

Не пропустіть Ваше літо з книгою!

IMG_5630IMG_5642IMG_5654IMG_5657

Літо з книгою.

Ось і настали довгоочікувані канікули, які з нетерпінням чекали усі дітлахи.  Протягом літа на Вас чекають подорожі книжковими стежками, вікторини, конкурси, квести, спілкування з друзями та ще багато цікавого.

31 травня 2017 року  в Грицівській селищній бібліотеці стартували літні читання “Пізнавальні канікули з книгою” з учнями 2-х класів (вчителі Бовтачук Н.І. та Демчик Л.О.). Діти з захоплення знайомились з книжковими новинками та брали активну участь в краєзнавчій вікторині.

Не пропустіть Ваше літо з КНИГОЮ!

IMG_5583IMG_5607IMG_5618IMG_5620IMG_5626IMG_5628

Юридична консультація.

11 квітня 2017 року в Грицівській селищній бібліотеці відбулася зустріч з юристами громадської органіації “Подільська правова ліга” з м. Хмельницького. Юристи Роман Рачок та Анастасія Площинська надали вичерпну  безкоштовну правову консультацію для всіх бажаючих та залишили в бібліотеці друковані матеріали по темі. На зустрічі також був присутній Волонтер Корпусу Миру Річард Шалу.

Для гостей була проведена ознайомча екскурсія по бібліотеці.

IMG_5343IMG_5349IMG_5351

Мирослава Сенько – найкращий читач Хмельниччини 2017 року

31 березня 2017 року в Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей ім. Т. Г. Шевченка відбувся    ІІІ етап обласного конкурсу “Найкращий читач Хмельниччини 2017”.   Учасники конкурсу виконували  тестові завдання, брали участь в інтерактивних вікторинах, інтелектуальних змаганнях та презентували свої улюблені книги. Читати далі »

Найкращий читач Шепетівщини 2017

25 березня 2017 року в Шепетівській районній бібліотеці відбувся 2 етап обласного конкурсу “Найкращий читач 2017”. Найкращим читачем Шепетівщини  серед семикласників визнана читачка Грицівської селищної бібліотеки Сенько Мирослава. Таня Григор’єва отримала Сертифікат на відвідування кафе “PartyФОН”. Наші читачки вдячні за отримані книги.

Вітаємо переможця та дякуємо організаторам за чудові подарунки!

IMG_5195IMG_5197

Найкращий читач – Грицева 2017

18 березня 2017 року в Грицівській селищній бібліотеці відбувся І етап обласного конкурсу «Найкращий читач Хмельниччини -2017». Читати далі »

Читаємо Шевченка

Сьогодні сучасний читач чекає від  бібліотеки   інноваційних підходів у проведенні творчих акцій. Читати далі »

А пам’ять спогад береже…

 Паспорт

 1. Назва, форма заходу: «…А пам’ять спогад береже», Година пам’яті  з нагоди визволення Грицева від німецько-фашистських загарбників 
 2. Мета і читацьке призначення: ознайомити читачів з бойовими діями за визволення Грицева  на прикладі історичних фактів, показати якою ціною далась перемога над загарбником нашої Батьківщини; виховувати почуття патріотизму та національної свідомості та  з нагоди 73-ї річниці визволення Грицева від німецько-фашистських загарбників.
 3. Місце проведення: Читальний зал.
 4. Кількість присутніх:
 5. Використання технічних засобів: комп’ютерна техніка.
 6. Ефективність: Донесено інформацію.
 7. Форми роботи: Інформаційна довідка, презентація книжкової виставки, відеопрезентація «Визволителям Грицева присвячується».
 8. Відповідальні за захід: Грабарчук В.М., Плахтій О.В.
 9. Висновки бібліотекаря: Дуже важливо, щоб кожний захід, який присвячено подіям Великої Вітчизняної війни, хвилював дітей, залишав глибокий слід у їхніх серцях і свідомості. Під час проведення нашого заходу ми використали як традиційні, так і інноваційні технології. Їхнє застосування дало можливість краще донести до кожного учасника інформацію,  глибше познайомити з подіями пов’язаними з визволенням Грицева від німецької чуми. Учасники заходу  не залишилися байдужими, а це важливо.
 10. Використана література:
 11. Список учасників:  Учні 7-8 класів.
 12. IMG_5040

Хмельниччина читає Шевченка…

7 березня 2017 року Грицівська селищна бібліотека  прийняла естафету обласного онлайн -марафону “Хмельниччина читає Шевченка” від Городоцької районної бібліотеки для дітей. З 11.00 год. учні Грицівської ЗОШ І-ІІІ ст., переможці шкільного конкуру “Ну що б здавалося, слова”, присвяченого 203-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, слухали вірші Т.Г.Шевченка від користувачів Городоцької районної бібліотеки для дітей. З 11.30 год. до 12.00 год. читачі Грицівської селищної бібліотеки декламували вірші Шевченка для користувачів Волочиської бібліотеки для дітей. Наш марафон завершився піснею на слова Т. Шевченка “Реве та стогне Дніпр широкий” у виконанні народного аматорського колективу “Грицівчанка”. Читати далі »