Архів по місяцям: травня, 2020

By Валентина Грабарчук
26.05.2020
Прокоментуй!

Онлайн-навчання…

26 травня для працівників Грицівскої селищної бібіотеки та сільських філій було організовано навчання на онлайн-платфомі  з цифрової грамотності “Дія. Цифрова освіта”. Отримані сертифікати працівниками Грицівської селищної бібліотеки та сільських філій – підтвердження отриманих знань. Читати далі »

By Валентина Грабарчук
18.05.2020
Прокоментуй!

Вишиванка з бабусиної скрині…

21 травня 2020 року – ДЕНЬ  ВИШИВАНКИ.

Вишиванка – це не просто національний одяг українців, це своєрідні обереги, орнаменти, на яких містять сакральний код, здатний змінювати життя людини. Ромби, квадрати, хрести та рослини виступали матеріальними позначеннями енергій сонця, землі, води, роду тощо. Саме тому вишивку виконували по воротку. по низу сорочки та рукавів. Вважалося, що це місця енергетичного впливу на сутність людини. Вишивка була оберегом від злих сил, в них людина намагалася захистити себе від впливу недоброзичливих сил природи.

До Вашої уваги фото-екскурс “Вишиванка з бабусиної скрині” . Старовинні вишиванки  прикрашають  виставкові експозиції в краєзнавчому музеї “Духовне джерело Грицева” Грицівської селищної бібліотеки.

IMG_0615IMG_0605 IMG_0606 IMG_0607 IMG_0608 IMG_0609IMG_0613

By Валентина Грабарчук
18.05.2020
Прокоментуй!

Дитячі книги від фундації Дарини Жолдак

Шановні маленькі читачі та їх батьки! @nova.poshta.official в партнерстві з @foundDZ подарувала Грицівській селищній бібліотеці та сільським філіям яскраві та цікаві книги – казки з ілюстраціями українських художників.
Новинки чекають на ВАС!

Звертаємо Вашу увагу, що всі книги мають доповнену реальність. Якщо родина має смартфон, дитина може скористатися інструкцією на звороті книги і оживити за допомогою спеціального мобільного додатку казку.

IMG_0601IMG_0618