Архів категорії: Бібліотечні виставки

День українського козацтва

Грицівська селищна бібліотека: книжкова виствка з нагоди Дня українського козацтва “Лине слава козацька з далеких віків”

Книжковий вернісаж…

26 вересня в Грицівській селищній бібліотеці для учнів 6-А класу (вчитель Гуменюк Н.Л.) був проведений книжковий вернісаж “Поринь у світ цікавих новинок”. Також для учасників заходу була проведена екскурсія до краєзнавчого музею “Духовне джерело Грицева”.

IMG_0195IMG_0198IMG_0204IMG_0205IMG_0207IMG_0208IMG_0210

Пам’ятаємо заради майбутнього…

В читальному залі Грицівської селищної бібліотеки для учнів 3-А класу (вчитель Дохторук О.А.) проведена презентація ексклюзивної виставки “Пам’ятаємо заради майбутнього”, присвяченої Дню пам’яті та примирення та Дню Перемоги над нацизмом.

IMG_9441IMG_9443

Війна без права забуття…

Напередодні Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Грицівській селищній бібліотеці почала діяти розширена ексклюзивна виставка “Війна без права забуття”. 

Минають роки, відлітають у вічність, але є дати непідвладні часу. Битва з фашизмом – далека історія для більшості сучасників. Та живою і невмирущою є пам’ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини, врятував світ від фашистської навали. Святий обов’язок – донести до нащадків історичну правду про війну та її героїв, їх подвиги, радощі перемог та біль втрати бойових друзів, зробити все для того, щоби ніколи не перервався зв’язок поколінь.

Книги, фото-альбоми, дослідження, книги- пам’яті   представлені на експозиції, допоможуть більше дізнатися про боротьбу нашого народу проти фашизму та вшанувати пам’ять наших дідів та прадідів.

Чекаємо на Вас!

IMG_7566IMG_7568IMG_7569IMG_7570IMG_7572IMG_7573IMG_7574

 

Ювілейна літературна країна

В Грицівській селищній бібліотеці почала діяти ексклюзивна книжкова виставка “Ювілейна літературна країна 2018 року”.  Книжкову виставку доповнюють тематичні флаєри та брошури.

IMG_6975IMG_6976IMG_6977

Вклонімося великим тим рокам!

В Грицівській міській бібліотеці для дорослих діє книжкова виставка  до  Дня пам’яті та примирення та 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі “Вклонімося великим тим рокам”. Виставка представлена цікавими актуальними документами, зверненнями та елементами патріотичного декору. Кожен відвідувач бібліотеки має можливість поринути в трагічні воєнні 1941-45 роки та ще і ще раз з вдячністю вклонитися визволителям….

IMG_0197ввв4 Читати далі »

Презентація екслюзивної виставки “Літературна ювілейна країна”

З березня 2015 року  в Грицівській міській бібліотеці для дорослих почала діяти екслюзивна виставка “Літературна ювілейна країна”. Інформація про письменників ювілярів 2015 року представлена у вигляді екслюзивної книжечки, а про  книги ювіляри були випготовлені інформаційні бюлетені. Книжкова виставка несе не тільки корисну , цікаву інформацію, але й приваблює читачів  своєю неповторністю.

 

IMG_0102IMG_0110IMG_0111IMG_0113IMG_0116

Фото-виставка “Пам’яті загиблих бійців неоголошеної війни”

5 січня в Грицівській міській бібліотеці для дорослих було презентовано фото-виставку  “Пам’яті загиблих бійців неоголошеної війни”.

IMG_9743IMG_9745

 

Виставка вишиванок “Вишиті візерунки долі”

Напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек в  читальному залі Грицівської міської бібліотеки для дорослих презентовано виставку вишиванок “Вишиті візерунки долі”  жительки Грицева Ірини Панфілової.

Ірина Панфілова з донькоюВишиті візерунки долі

Книги – ювіляри 2014 року

[youtube]LiIhf-1dtn0[/youtube]