Архів категорії: Події Грицева

Фестиваль “Я люблю тебе, мій Гриців!” – 2017

25 червня 2017 року грицівчани та гості Грицева святкували  дев’ятнадцятий фестиваль “Я люблю тебе, мій Гриців!” та День молоді. Організаторами фестивалю є Грицівська селищна рада та ГО “Асоціація Відродження Грицева”, а метою – ідея єдності громади, миру та спокою, відродження та популяризація місцевих традицій та звичаїв, благодійництва та меценатства. Читати далі »

Робоча поїздка

14 червня 2017 року з робочою поїздкою Грицівську громаду відвідали голова Шепетівської райдержадміністрації Роман Підопригора та  його заступник Сергій Пономарьов. Був проведений виїзний прийом громадян, а також знайомство з підприємствами Грицівської соціальної сфери: Грицівскою ЗОШ І-ІІІ ст., селищною бібліотекою, лікарнею, амбулаторією, реабілітаційним центром та ВПУ-38.

IMG_5775IMG_5776IMG_5778IMG_5780IMG_5786IMG_5787

Свято зі сльозами на очах…

Святкування 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дня пам’яті та примирення в Грицеві розпочалося з вшанування пам’яті загиблих грицівчан в роки Другої світової війни біля пам’ятника загиблим грицівчанам в центрі селища і покладанням гірлянди пам’яті та квітів від вдячних грицівчан.
Немає таких слів, якими б ми змогли висловити наші почуття шани, поваги, трепету та болю, які переповнювали серця людей різних поколінь.

Читати далі »

За чистий Гриців…

4 квітня 2017 року в рамках щорічної акції “За чисте довкілля” та Дня благоустрою на  території Грицівської селищної ради було  проведено  прибирання вулиці Суворова, яка є частиною траси державного значення та прибережних територій річки Хомора (“Топольки” та “Хоморські граніти”). В акції взяли участь працівники Грицівської селищної ради, місцевої бібліотеки, Будинку культури та ДНЗ.

Все велике починається з маленького вчинка. Передаймо нащадкам чисте довкілля!

IMG_5306IMG_5309IMG_5311IMG_5312IMG_5319IMG_5321IMG_5324

 

Підсумкова конференція ГО “Асоціація Відродження Грицева”

26 березня 2017 року в читальному залі Грицівської селищної бібліотеки відбулася звітно-виборча конференція громадської організації “Асоціація Відродження Грицева”.  Василь Джурабаєв (президент ГО) проінформував присутніх членів організації про діяльність ГО за 2015-16 рр., а  голова ревізійної комісії ГО Олександр Дубина представив фінансовий звіт організації за цей період. Членами ГО одноголосно було знову обрано президентом Асоціації  Василя Джурабаєва, а віце-президентом Старого В. П. (директор Грицівської ЗОШ І-ІІІ ст.). До складу правління обрали Тіфенбах Л.В. (голова Грицівської селищної ради), Дубину С.В. (вчитель англійської мови Грицівської ЗОШ І-ІІІ ст.) та Грабарчук В.М. (завідуюча Грицівської селищної бібліотеки). Членами ревізійної комісії стали Ленчук Н. О. (секретар Грицівської селищної ради), Дубина О. П. та Михальчишина Г.Л. (вихователь Грицівського ДНЗ). На конференції затвердили план та стратегію розвитку ГО, обговорювали найболючіші проблеми нашої громади. Кожен учасник мав можливість відвідати краєзнавчий музей при бібліотеці та поспілкуватися за чашечкою чаю.

IMG_5201IMG_5204IMG_5206IMG_5213IMG_5215IMG_5218IMG_5223IMG_5227IMG_5231IMG_5232IMG_5235

Мітинг-реквієм…

6 березня 2017 року в смт. Гриців біля пам’ятника загиблим грицівчанам в роки Великої Вітчизняної війни відбувся мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці визволення Грицева та Корпилівки від німецько-фашистських загарбників.

Голова селищної ради Тіфенбах Л. В. привітала грицівчан з визначною подією Грицева та наголосила про єдність всіх українців, провела паралель між подіями 73-річної давності та сучасними. Затамувавши подих, кожен присутній слухав пісню про загиблих грицівчан, яку написав та виконав  Віктор Плахтій (директора Будинку культури). Від молоді слова вдячності та шани  висловила школярка Літнарович Вікторія. Вона закликала пам’ятати імена тих, хто віддав своє життя за мир для нас.  Вдячні грицівчани поклали квіти до пам’ятника та вшанували хвилиною мовчання  пам’ять загиблих.

IMG_5024IMG_5025IMG_5029IMG_5031IMG_5035

Афганістан болить в моїй душі…

14 лютого 2017 року напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Грицівському ВПУ № 38 біля пам’ятної стелли загиблим воїнам-афганцям: Мельник Сергію Анатолійовичу, Олексюк Василю Васильовичу, Тетерук Борису Миколайовичу та Найсик Віталію Степановичу  відбувся мітинг-реквієм. На мітингу були присутні представники Грицівської селищної ради, грицівчани-учасники бойових дій, учні та студенти, небайдужі жителі Грицева. Після мітингу в актовому залі відбувся  виховний патріотичний захід.

В Грицівській ЗОШ І-ІІІ ст.  та селищній бібліотеці також були проведені виховні патріотичні заходи та оформлені книжкові виставки.

DSCN8478DSCN8509DSCN8618IMG_4967

Літопис Грицева: 2016 рік

1

Читати далі »

Благодійна допомога…

З усіх наук, які людина повинна знати, найповніша-це наука про те, як жити, чинячи якнайменше зла і якнайбільше добра. Доброчинність, або милосердя – це насамперед прояв стану серця людини. Лише співчутлива добросердна людина спроможна щиро відгукуватись на потреби ближніх, ділитись з ними шматком хліба й одягом.

6 лютого 2016 року Грицівська селищна рада відправила благодійну допомогу від грицівчан для жителів Авдіївки Донецької області. Чимало грицівчан долучились до цієї акції (3.02-6.02). Працівники Грицівської селищної бібліотеки теж взяли активну участь.

 

Облаштований пляж в Грицеві – можливість комфортного відпочинку…

Небайдужі грицівчани  при підтримці Депутата Верховної ради України Романа Мацоли навесні цього року реалізували проект та облаштували пляж. Настали довгоочікувані канікули для школярів, які з радістю купаються та засмагають. Літній відпочинок  в розпалі.  Кожен має можливість відпочити на облаштованому пляжі. Щира вдячність грицівчан та гостей Грицева за покращені умови відпочинку Р. Мацолі. Читати далі »