Архів категорії: Проектна діяльність

Проекти

 • Квітуча садиба – перший крок до добробуту громади. При підтримці Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (ІREX) у рамках програми “БІБЛІОМІСТ” в рамках проекту «Лідер бібліотечної справи», 2-й етап..
  Гриців має стати квітковим чарівним краєм, а його жителі – естетично вихованими і відповідальними громадянами. Громада селища має подолати межу байдужості. Почати з кожного двору «наводити красу», навчитися ділитися цією красою зі світом і почати мислити глобально, допомагаючи іншим селам зробити те ж саме. Бібліотека ініціює масштабну справу для нашого селища: нам необхідно достукатись до сердець переважної більшості грицівчан, щоб вони усвідомили, що висаджуючи кущ, квітку чи дерево ми не тільки покращуємо естетичний вигляд своєї садиби, свого селища, але й покращуємо екологічний стан планети Земля, навчаємо дітей прекрасному не на словах, а на ділі, показуючи приклад.
  В рамках проекту було закуплено цифровий фотоапарат, фліп-чарт, ротаційну настільну систему, рекламну стійку, створено веб-сайт Грицівської міської бібліотеки для дорослих, проведено три навчальні тренінги з дизайну та квітникарства.

 

 

 

 

 

 

 • Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету. Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (ІREX) у рамках програми “БІБЛІОМІСТ”. Отримали 4 комп’ютери та все необхідне для вільного доступу до Інтернету.

 

 • Відродження українських традицій в оформленні присадибних  клумб у Грицеві.Об’єднати людей, які захоплюються вирощуванням квітів, для створення нового естетичного дизайну квітників в стилі українського національного колориту.  Програма “Громадянські ініціативи в Східній Європі” фундація ім. Стефані Баторі при підтримці громадської організації Асоціація “Відродження Грицева” Отримано 1007 грн.
 • Створення експозиції “Минуле мого села” в музеї “Духовне джерело Грицева” Для кращого сприйняття експозиції музею, розуміння історії краю, для презентації музейних експонатів в їх історичному вигляді відтворити атмосферу сільської оселі Грицева 30-50 років 20-го століття з притаманними їй елементами та історичними традиціями місцевості. Програма “Громадянські ініціативи в Східній Європі” фундація ім. Стефані Баторі при підтримці громадської організації Асоціація “Відродження Грицева” Отримано 1315 грн.
 • Грицівська міська бібліотека  – рівень європейський.   Запровадити в бібліотеці інноваційні послуги:  брошуро зшивання, ламінування, перегляд відео, комп’ютерний набір тексту, сканування; покращити дизайн бібліотеки. За сприяння волонтера Корпусу Миру Андре Месон. Отримано 12 тис. грн.
 • Напишемо історію вулиць Грицева – разом. Активізувати інтерес населення до історії і культури малої Батьківщини, популяризувати історичну спадщину. Розвивати навички самостійної дослідницької діяльності. Надати можливість кожному задуматись про минуле і побачити проблеми, які можна вирішити спільними зусиллями громади. Оформити стенди з історією та фото сюжетом вулиць, відкрити в літописі селища нову рубрику “Вулиці мого селища” Програма “Громадянські ініціативи в Східній Європі” фундація ім. Стефані Баторі при підтримці громадської організації Асоціація “Відродження Грицева” Отримано 2068 грн.
 • Книга – основа та скарб бібліотеки. Закупити необхідну літературу,  створити нову рубрику “Відпочинок з книгою у родинному колі”. Програма “Громадянські ініціативи в Східній Європі” фундація ім. Стефані Баторі при підтримці громадської організації Асоціація “Відродження Грицева” Отримано 1268 грн.
 • Вивчення та збереження історичних традицій селища. Художнє оформлення та дизайн приміщення музею “Духовне джерело Грицева” для надання кращої можливості жителям селища та гостям ознайомлюватися, вивчати та зберігати історичні традиції і минуле свого краю. Програма “Громадянські ініціативи в Східній Європі” фундація ім. Стефані Баторі при підтримці громадської організації Асоціація “Відродження Грицева” Отримано 1085 грн.
 • Бібліотека – інформаційний центр. Підвищення рівня задоволення потреб користувачів Грицівської міської бібліотеки в необхідній та актуальній інформації. Завдання: Передплата періодичних видань, оформлення інформаційних стендів та естетичне оформлення фойє. Програма “Громадянські ініціативи в Східній Європі” фундація ім. Стефані Баторі при підтримці громадської організації Асоціація “Відродження Грицева” Отримано 1056 грн.